Kapat

Allo Güncellendi !

Anasayfa Yazılım Allo Güncellendi !

Teknoloji devlerinden olan Google, Allo mesajlaşma uygulaması yeni özellikler sunuyor. Geçtiğimiz aylarda Allo uygulamasını duyuran Google WhatsApp’a rakip bir uygulama çıkartarak milyonlarca kişinin kullanımına sunmuştu. Bir çok kullanıcının WhatsApp uygulamasını yerine Allo uygulamasını  kullanmayı tercih ediyor. Güncellemeler ile sürekli yeni özellikler ve iyileştirmeler yapılan uygula ilerleyen zamanlarda birinci sırada yer alacağı düşünülüyor. Google Allo yeni güncellemesinde bir takım hatalar ve güvenlik sorunlarının giderilmesi yanında tahmin algoritmasın dan yararlanarak tıpkı metin mesajları yazarken tamamlayıcı akıllı sözcükler gibi  Emoloji Klavyesine eklediği “Smart Smiley” adlı butonuyla kullanıcılara mesajlaşma anında emoloji ve çıkartma önerileri sunuyor.

WhatsApp’a rakip uygulama, Google Allo

Bu uygulama şimdilik sadece ingilizce de geçerli olacak ve zamanla tüm dillerde de uygulanmaya başlayacak. Allo uygulaması sürekli yaptığı güncellemeler ve iyileştirmelerle WhatsApp Messenger gibi popüler uygulamalar önüne geçerek birinci sırada yer almayı planlıyor. Sizce bu uygulama birinci sıraya geçebilir mi ? uygulama hakkındaki yorumlarınızı aşağıda belirtebilirsiniz.

1 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Çılgın İnternet Projesi !

Dev Projelere imza atan Elon Musk'tan Yeni bir proje daha geliyor. SpaceX firmasının Ceosu olan Elon Musk, ABD'nin Federal İletişim...

Kapat