Kapat

B4’ün Final Stand Ek Paketi Ücretsiz Geliyor!

Anasayfa Haberler B4’ün Final Stand Ek Paketi Ücretsiz Geliyor!

Battlefield adlı oyun serisi ile büyük bir ilgi gören Elektronik Art bu konuda kullanıcılara yeni bir avantaj daha sunacak.

Battlefield 1 ile son dönemlerde gündeme yer alan EA yaptığı son açıklama ile birlikte Battlefield 4 versiyonu için ücretsiz paket dağıtımı yapacağını açıkladı.

2013 tarihinde çıkmasına rağmen halen kullanıcılar tarafından beğenilen ve oynanan Battlefield 4 için EA yeni kampanyalar yapmaya devam ediyor. Konuyla ilgili yapılan son resmi açıklamada Battlefield 4’ün final stand ek paketini ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacağı belirtilirken böylesine kapsamlı bir paketin ücretsiz olarak sunulması da oyunu sevenleri oldukça sevindirdi.

b4-un-final-stand-ek-paketi-ucretsiz-geliyor

Daha önce Dragon’s Teeth adı verilen özel pakette yeni oyun için ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulmuştu. Alınan bu kararın ardından EA’nın bu durumu geleneksel hale getirebileceği de konuşulmaya başlanırken oyunu seven kişilerin ücretsiz bir şekilde bu paketleri alabilmesi oyunda da yeni ve farklı bir heyecanların yaşanmasını sağlıyor.

Pakette Neler Var?

Operation Whiteout, Giants of Karelia, Hammerhead ve Hangar 21 haritaları bulunan pakette aynı zamanda özel silahlar da bulunuyor.  Rorsch X1 silah ve DS-3 ile XD-1 Accipiter cihazları PAKETE dahil edilirken kişiler tüm bu harita ve silahları ücretsiz paket ile kullanma fırsatı elde edebilecek.

Yapılan açıklamada 18 Mayıs tarihi itibariyle ücretsiz olarak indirilebilir duruma gelecek paketin tüm kullanıcıları kapsayacağı belirtildi. Aynı zamanda konu ile ilgili yapılan tahminlerde ücretsiz paketin PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarının hepsini kapsaması bekleniyor.

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İnsanları Ölümsüz Yapacak Teknoloji

ABD merkezli teknoloji şirketi, 2045 yılı itibariyle ölüleri diriltmek niyetinde. Şirket, insanların beyinlerini yapay bedenlere naklederek insanlara ölümsüzlük vaat ediyor....

Kapat