Kapat

Batman: Return to Arkham çıkış videosu yayımlandı!

Anasayfa Haberler Batman: Return to Arkham çıkış videosu yayımlandı!

PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanan Batman: Return to Arkham, Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City oyunlarının yenilenmiş sürümlerinin tek paket haline getirilmesiyle oluşturulmuş bu  Yeni oyun ile ilgili bir çıkış videosu da yayınlandı.

Yaz aylarında Kasım 2016’ya ertelenip daha sonradan çıkış tarihinin tekrar öne alındığı paket, bu iki oyunun indirilebilir içeriklerini de Unreal Engine 4 motoruyle elden geçirilmiş halde sunuyor.

Batman: Return to Arkham, Unreal Engine 4 motoru üzerine inşa edilmiş, geliştirilmiş grafik seçenekleri ile dikkat çekiyor. Dün itibariyle Kuzey Amerika’da satışa çıkarılan oyunun Avrupa pazarına 21 Ekim 2016’da gelecek. Oyun için paylaşılan çıkış videosunda oyunun eski hali ile son hali arasındaki farklara yer veriliyor. Bunun yanında daha önce gösterilmemiş yenilenmiş oynanış görüntülerini de içeriyor. Görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirisiniz.

1 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
iPhone 7 ve 7 Plus 10.0.03 Güncellemesi Yayınlandı!

Apple firması iPhone 7 ve 7 Plus modellerinde yaşanılan bazı sorunlara karşı  dün akşam itibariyle OS 10.0.3 güncellemesini yayınlandı. Yaşanılan...

Kapat