Kapat

BPN Istanbul kapılarını girişimcilere açıyor

Anasayfa Kurumsal BPN Istanbul kapılarını girişimcilere açıyor

Dünyanın önde gelen global medya networklerinden IPG MediaBrands ailesinde yer alan, RECMA 2014 verilerine göre dünyanın en hızlı büyüyen ajansı olan BPN ile işbirliği içinde olan BPN Istanbul, kapılarını yaratıcılığı inovasyonla birleştiren girişimcilere açıyor.

Bünyesinde Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Kavrazlı başta olmak üzere birçok girişimci deneyimli profesyoneli barındıran ajans; BPN Istanbul İnovasyon oluşumu çerçevesinde 1 Nisan itibari ile ilk projeleri ağırlamaya başlayacaklarını, 2016 içinde toplam 10 projeye destek vermeyi planladıklarını açıkladı.

Seçilecek projelere ofis ve danışmanlık desteği sağlayacak olan BPN Istanbul İnovasyon ekibi, ayrıca üzerinde çalışılan ürün/hizmetin ilgili sektörde önde gelen firmalarla buluşturulmasına da aracılık edecek.

Medya ve inovasyon trendlerini yakından takip eden, 2015 ve 2016 ilk çeyreğinde lokal ve globalde özellikle “yeni medya” ve “medyada inovasyon” kategorileri dahil olmak üzere birçok dalda toplam 27 ödül kazanan ekip, deneyimlerini girişimcilerle paylaşmayı heyecanla bekliyor.

BPN Istanbul İnovasyon ekibine katılmak isteyen adayların projelerini anlatan kısa bir sunumu innovation@bpnistanbul.com adresine göndermesi gerekiyor.

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İETT Hack’lendi

İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü (İETT) sistemi hack'lendi. Sabah saatlerinde İETT'nin sitesine girenler ve toplu taşıma araçlarındaki...

Kapat