Kapat

Emniyet Müdürlüğünden Sosyal Medya Uyarısı!

Anasayfa Haberler Emniyet Müdürlüğünden Sosyal Medya Uyarısı!

Emniyet Genel Müdürlüğünden Sosyal medyaya uyarı geldi.

Sosyal medya üzerinden terör propagandası yapan kişileri tespit etmek amaçlı emniyet müdürlüğünden vatandaşlara uyarı verildi. Terör propagandası yapan kişilerin hesaplarının tespit edilmesi ve bu hesapların bildirilmesi konusunda duyarlılık gösterilmesi istendi.

Bildiğiniz üzere geçen hafta Vodafone Arena yakınında hain terör örgütünün gerçekleştirdiği menfur bombalı saldırıdan sonra Bugün sabah saatlerinde Kayseri de çarşı iznine çıkan komanda askerlerine yönelik yapılan bombalı saldırı sonrası sosyal medyada terör örgüte yönelik yapılan propagandaların tespit edilmesi, bilinçli bilinçsiz yere gereksiz bilgi kirliliği ve suç unsuru oluşturan terör faaliyetlerini destekleyen hesapların bildirilmesi konusunda Emniyet Genel Müdürlüğü vatandaşlardan destek beklemektedir.

Bu Konuda tüm vatandaşlarımızın duyarlı olması oldukça önemlidir.Bu devleti yıkmaya kimsenin gücü yetmez. Biz kendi üzerimize düşen görevi yerine getirerek bu hesapların tespit edilmesi konusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sosyal Medya hesaplarının kontrol edilerek Terör propagandası yapan hesapları tespit ederek aşağıda verilen adreslere bildirebilirsiniz.

Tespit edilen hesapların, siber.onleme.arastirma@egm.gov.tr, siber@egm.gov.tr, siber.ankara@egm.gov.tr, siber.istanbul@egm.gov.tr adreslerine profil linki ve ekran görüntüsü ile birlikte bildirmeniz yeterlidir.
Kayseri de ki patlamada hayatını kaybeden Şehit kardeşlerimize Allah’tan rahmet Aile ve yakınlarına sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

2 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
WhatsApp’tan Mesajları Silme Özelliği Geliyor

Bir çoğumuz WhatsApp'tan yanlışlıkla karşı tarafa gönderdiğimiz mesajlar, videolar yada resimler olmuştur. Bu durumda kullanıcıların düşencesi keşke geri alma, silme...

Kapat