Kapat

Facebook Messengerda Yeni Snapchat Özelliği

Anasayfa Sosyal Medya Facebook Messengerda Yeni Snapchat Özelliği
facebook messenger day

Snapchat Hikayeler özelliği Instagram ve WhatsApp’tan sonra  Fcebook Messengerda kullanıma sunuldu.

Instagram ve WhatsApp’a Hikayeler özelliğini getiren facebook bu kez Messenger Day adıyla Facebook Messengerada aynı özelliği ülkemizde sunmuş durumda. Bildiğiniz üzere Facebook yakın zamanda whatsApp’a getirdiği hikayeler özelliği ile kullanıcıların tepkisini almıştı. Snapcasti satın alamayan facebook uygulamada bulunan özellikler kendi bünyesindeki WhatsApp Instagram ve son olarakta Facebook Mssenger uygulamasına sundu.

Facebook Messenger’daki Hikaye özelliğini diğerlerinden ayıran ise Hikaye oluşturacağınız zaman kimlere paylaşım yapabileceğinizi seçebiliyorsunuz. Yani yaptığınız paylaşımı karşınızda çıkan listeden seçtiğiniz kişiler bu oluşturduğunuz hikaye paylaşımını görebiliyor. Böylelikle Yaptığınız paylaşımı görmek istemediğiniz kişiler göremiyor. Snapcast, Instagram ve WhatsApp’ta olduğu gibi yaptığınız paylaşım 24 saat sonra silinmekte.

Bu özellikten yararlanmanız için Facebook’un en güncel sürümünü indirmeniz gerekmektedir.

Facebook Messneger güncellemelerinizi kontrol etmek veya uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
nokia 3310 mwc 2017
Efsanevi Telefon Nokia 3310 geri döndü!

Geçtiğimiz haftalarda basına yansıyan efsanevi telefon Nokia 3310 yenilenerek MWC 2017'de karşımıza çıktı. Görüntü olarak tasarım çizgileriyle 17 yıl önceki...

Kapat