Kapat

Facebook ve Messenger Masaüstü Windows 10’da!

Anasayfa Yazılım Facebook ve Messenger Masaüstü Windows 10’da!

Facebook ve Facebook Messenger uygulamasının da artık Windows 10’da kullanılacak.

Windows 10 işletim sistemini geliştirmek için çalışmalarını sürdüren Microsoft bu konuda iyi bir alt yapı hazırlarken yeni gelen bilgilerde Facebook ve Facebook Messenger uygulamasının da artık Windows 10’da yer alacağı belirtildi.

Facebook ve Facebook Messenger uygulamalarının dünya genelinde yoğun bir şekilde kullanılması uygulama üzerinden sistemlerin kullanılmasının tercih edilmesini sağlarken bu konuda Windows 10 da artık kullanıcılara özel bir seçenek sunacak. Konuyla ilgili elde edilen bilgilere göre Windows 10 üzerinden kullanıcılar masaüstü sürümlerini kullanma şansına sahip olacak.

Windows 10 işletim sistemine sahip tüm cihazları kapsayan bu yenilik doğrultusunda kullanıcıların Facebook ve Facebook Messenger uygulamalarına normal bir program kurar gibi bilgisayarlarına kurabileceği açıklandı. Üstelik kullanıma sunulan uygulamalar internet üzerinden yapılan kullanımlara göre çok daha stabil durumda. Kullanıcıların masaüstünden ulaşabileceği Facebook ve Facebook Messenger bildirimleri ile de sürekli hesaplarını kontrol edilmesini sağlayarak erişim konusunda da kolaylık sağlayacak uygulamalar ücretsiz bir şekilde tüm Windows 10 işletim sistemine sahip kullanıcılar kullanabilecek.

Facebook Messenger’da da aynı durum söz konusu olurken tüm özellikler Windows 10 sürümünde de kullanılabilecek. İki uygulamayı da indirmek isteyen kullanıcılar Windows 10 mağaza üzerinden uygulamayı kolay bir şekilde indirebilir.

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Siber Saldırıya Karşı Ücretsiz Eğitim

Son yıllarda artan siber saldırılara karşı kullanıcıların güvenlik önlemleri sağlayabilmesi adına ücretsiz bir şekilde siber saldırı eğitimleri verilmeye başlandı. Özellikle...

Kapat