Kapat

Galaxy Note 6 Bilgisayarlara Taş Çıkartacak

Anasayfa Mobil Galaxy Note 6 Bilgisayarlara Taş Çıkartacak

Samsung tarafından çalışmaları sürdürülen Galaxy Note 6 için son gelen bilgiler telefonun bilgisayarlara taş çıkartacağı yönünde.

Çin’in en iyi blog sitelerinden birinde paylaşılan bilgilerde Galaxy Note 6’nın son özellikleri açıklandı. Yapılan açıklamalarda kesin ve net ifadeler kullanılırken aktarılan bilgilere göre telefonun ekran boyutu 5.8 inç büyüklüğünde olacak. QHD ile 1440 x 2560 çözünürlüğün destekleneceği telefonda aynı zamanda Exynos 8890 işlemci türü kullanılacak. Ram konusunda çıtayı son zamanlarda giderek yükselten Samsung Note 6 versiyonunda 6 GB’lık bir RAM kullanmayı tercih ederken bataryada da 4200 mAh gücü tercih edilmiş durumda.

Özellikle bataryası ile dikkatleri üzerinde toplayan yeni telefon modelinin iki gün gibi uzun bir kullanım süresine sahip olması bekleniyor. Samsung’un diğer telefon modellerinde de olduğu gibi toz ve suya karşı korumalı olması beklenen telefonda aynı zamanda bir farklı versiyon da kullanıma sunulacak. Bir versiyonun ekranının kavisli olması beklenirken bu iki farklı versiyon ile birlikte Samsung Galaxy S7 serisi ile yakaladığı başarıyı Samsung bir üst seviyeye çıkarmak istiyor

Konuyla ilgili elde edilen bilgiler şu an bunlarla sınırlı olurken önümüzdeki günlerde Samsung Galaxy Note 6 modeliyle ilgili detaylı bilgilerin de sızdırılması bekleniyor. Konuyla ilgili en çok merak edilen durum telefonun nasıl görüneceği olurken bu konuda şu ana kadar net bir ekran görüntüsü paylaşılmış değil.

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yılın En İyi Kamerası LG G5’te!

Android Authority tarafından yapılan testlerde yılın en iyi kamerasının LG G5’te olduğu açıklandı. Akıllı telefon kameralarında pek çok kullanıcı için...

Kapat