Kapat

Gmail Güncellemesi Neleri Getirecek?

Anasayfa Yazılım Gmail Güncellemesi Neleri Getirecek?

Google tarafından yapılan açıklamalara göre Gmail için Yeni bir güncelleme geleceği haberi verildi.

En çok kullanılan mail servislerinden birisi Gmail olurken, yenilecek posta servisi, çok daha iyi bir kullanım sunacak. Konuyla ilgili resmi açıklamalar Google tarafından yapılırken, responsive tasarıma geçecek olan servisin özelikle rahat okuma konusunda sorun yaşatmayacağı belirtildi. Özelikle mobil kullanımın artması ile birlikte Gmail girişlerinin büyük bir bölümü mobil olarak yapılırken, telefonların küçük ekranlarında mail içeriğinin daha raht bir şekilde görüntülenebilmesi adına Google, Gmail için bu yönde bir değişikliğe gidecek.

Mailler Büyüyecek!

Telefonlardaki klasik yakınlaştırma hareketleri ile kişilerin mail içeriğini büyütebileceği ve mail üzerinde yakınlaştırma ekranında da istediği şekilde gezebileceği açıklanırken, önceki yıllarda yapılan bu hareketlere artık gerek kalmayacak. Bu bakımdan Gmail yeni hali ile birlikte işlem yapmadan kolay bir şekilde okunabilir duruma olacak. Üstelik maildeki tüm detaylar da yine aynı şekilde görüntülenebilecek.

Güncelleme Geliyor!

Yeni özelliklerin olacağı güncelleme ile ilgili kesin tarih verilmese de önümüzdeki 15 günlük süre içerisinde güncellemeni sunulacağı belirtildi. Bu bakımdan kısa süre sonra Gmail çok daha etkin ir uygulama haline gelecek. Üstelik yeni güncelleme ile birlikte birden farklı platformlarda Gmail oturumu açmak ve hesap kontrol etmek de daha kolay bir hale getirilecek. Bu bakımdan yeni güncelleme sonrasında kullanıcıların Gmail konusundaki düşünceleri de daha olumlu yönde değişecek.

1 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Facebook Sohbet Uygulamasıyla Geliyor!

Facebook Yeni bir Sohbet uygulamasının geliştirdiği belirtilirken, geliştirilen bu sohbet uygulamasının adının Room adını alacağı belirtiliyor. Facebook son dönemlerde kendi...

Kapat