Kapat

Google Olimpiyatları Doodle Yaptı

Anasayfa Haberler Google Olimpiyatları Doodle Yaptı

Özel günlere yönelik yaptığı tasarım çalışmaları ile ana sayfasını süsleyen Google, Olimpiyatları da es geçmedi.

Brezilya’da başlayan Yaz Olimpiyatları dünya genelinde büyük bir ilgi görürken, 200’ün üzerindeki ülke olimpiyatlarda sporcuları ile yarışma fırsatı elde etmiş durumda. Bu kadar geniş katılımlı bir şekilde gerçekleştirilen organizasyonu es geçmek istemeyen Google, özel olarak olimpiyat Doodle yaparak ana sayfasını süsledi.

Yapılan bu çalışma ile birlikte Olimpiyatlara olan ilgi daha da artarken aynı zamanda Google bu durumu biraz daha ileriye taşıdı ve olimpiyatlara özel olarak yayın yapmaya başladı. Direk arama yaparak kişilerin Olimpiyatları takip edebilmesi mümkün olurken arama sonuçlarında Olimpiyatlar ile ilgili programlar ve sonuçlar yayınlanabilecek.

400’den fazla kategoride mücadele edecek sporcular yoğun bir program dahilinde yarışmalara katılırken kullanıcılar artık internet üzerinden de bu mücadeleleri takip edebilecek. Programların düzenli olarak yayınlandığı sayfa sayesinde hangi saatte hangi etkinliğin gerçekleştirileceğini öğrenmek mümkün. Bunun için kullanıcıların olimpiyat araması yapması yeterli olacak.

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Android’de Oturum Açmada Yeni Dönem Başlıyor

Google tarafından Android işletim sistemine yönelik yapılan yeni hamle ile birlikte oturum açmak çok daha kolay bir hale getirilecek. Android...

Kapat