Kapat

Hangouts Ücretsiz!

Anasayfa Mobil Hangouts Ücretsiz!

Belçika’da yaşanan terör saldırılarının ardından iletişimde yaşanan problemlere Google’dan destek geldi.

Android ve iOS işletim sistemlerine sahip telefonlarda kullanılabilen Hangouts uygulaması Google tarafından ücretsiz bir şekilde yayınlanmaya başlandı.

Ücretli olduğu sürede dahi yüksek satın alma rakamlarına ulaşan Google’ın Hangouts servisi yaşanan toplumsal olaylar nedeniyle ücretsiz bir şekilde kullanılması sunulurken Google tarafından alınan bu karar herkes tarafından takdirle karşılandı. İhtiyacı olan insanların ücretsiz bir şekilde yararlanabileceği Hangouts uygulaması, uygulama marketlerinden indirilebilir durumda.

Sadece Sabit Hatlarda Geçerli!

Resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan yazılı açıklamayla duyurulan bu gelişme sonrasında Hangouts ve Google Voice kullanılabilecek. Uygulama üzerinden yapılan aramalarda sadece sabit telefon aramaları ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilebilecek.

Açıklamada üzerinde özellikle durulan konulardan bir tanesi ücretsiz hizmetin sadece sabit telefon aramalarını kapsadığı açıklanırken kişilerin sabit hat dışındaki telefonlarla yapacağı görüşmeler ücrete tabi tutulacak. Kişilerin bu noktada dikkat etmesi gereken önemli bir detay ise Hangouts üzerinden yapılacak görüşmelerin internet aracılığıyla gerçekleştirilmesi. Bu nedenle kişilerin ilk olarak İnternet bağlantısını da sahip olması gerekiyor. İnternet bağlantısı olmayan kişilerin uygulamayı kullanabilmesi ya da uygulama üzerinden arama yapabilmesi ise mümkün değil.

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Youtube Canlı Yayın Uygulaması Nasıl Kullanılacak?

YouTube canlı yayın uygulamasını nasıl kullanılacağı ve uygulamanın kimler için olacağı netlik kazandı. Pek çok canlı yayın uygulaması gibi kişilerin...

Kapat