Kapat

HTC One A9s Resmen Geliyor!

Anasayfa Mobil HTC One A9s Resmen Geliyor!

HTC tarafından piyasaya sunulacak HTC One A9s modeli resmiyet kazandı.

2015 yılının başarılı modellerinden birisi HTC One A9 olurken, HTC bu başarısını 2016’ya taşımak adına yeni bir versiyonu daha piyasaya sunacak. Yeni modelin adı HTC One A9s olurken, bu model ile birlikte HTC yeniden yüksek segment bir ürün ile kullanıcılara ulaşma fırsatı elde edecek.

IFA 2016’da Tanıtıldı

HTC One A9s modeli ilk olarak Almanya’da düzenlenen IFA 2016’da tanıtılırken, tanıtım sonrasında cihaz için ilgi oldukça fazla oldu. Üstelik yeni versiyon ile birlikte kullanıcılara önemli bir müjde veren HTC, telefonun HTC One A9’a göre daha uygun bir fiyat üzerinden satışa çıkağını duyurdu. Böylelikle artık HTC One A9s modelini almak isteyen kişiler 2015’e göre çok daha uygun bir ücret ödeyerek cihazı satın alabilecek.

Metalin Şıklığı: HTC One A9s

HTC One A9s’da en çok dikkat çeken noktalardan birisi metal tasarımın başarılı olması. HTC One A9 modelinden küçük detaylar içeren yeni modelde bazı farklar da bulunuyor. Öyle ki A9 modelinde kamera daha altta yer alırken, yeni modelde kamera sol üst köşeye konumlandırılmış durumda. Ayrıca A9’da önde yer alan logo da A9s modelinde arkaya yerleştirilmiş durumda.

HTC One A9s Teknik Özellikleri Neler?

HTC One A9s için yapılan tanıtımlarda telefonun teknik özellikleri de paylaşılırken telefonda yer alan özellikler şöyle oldu;

5 inçlik 720p ekran

Helio P10 işlemci

2GB RAM / 16 GB depolama alanı ve 3GB RAM / 32GB depolama alanı seçeneği

13MP / 5MP kamera seçeneği

2300mAh batarya kapasitesi

Parmak izi okuyucu

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
FIFA 17 Demosu Ne Zaman Gelecek?

FIFA 17 için yapılan son açıklamalarda oyunun demo versiyonunun ne zaman piyasaya sunulacağı açıklandı. Geçtiğimiz günlerde FIFA 17’dan önce PES...

Kapat