Kapat

Instagram Yenileniyor, Takipçi Analizi Geliyor!

Anasayfa Haberler Instagram Yenileniyor, Takipçi Analizi Geliyor!

Instagram’a yeni özelliğin geleceği açıklanırken yeni özellik ile birlikte artık takipçi analizinin de yapılabileceği belirtildi.

Instagram kişilerin kişisel kullanımlarının yanı sıra firmalar tarafından da tercih edilen bir sosyal medyadır. Sosyal medya üzerinden iş hacmini artırmak ve potansiyel müşterilerine ulaşmak isteyen firmaların bu konuda işleri daha da kolay bir hale getirirken istatistik için yapılması planlanan yeni düzenleme firmaların işlerini büyük ölçüde kolaylaştıracak.

instagram-yenileniyor-takipci-analizi-geliyor

Konuyla ilgili yapılan açıklamalarda takipçi analizi için gerekli altyapının sağlanabileceği ve artık Instagram hesapları üzerinden takipçi analizinin yapılacağı belirtilirken bu analiz ile birlikte takipçilerin pek çok konuda farklı bilgilerine erişim sağlanabilecek.

Kız, erkek, yaş aralığı ve paylaşımlar ile ilgili etkileşimde bulunan kişilerin yine detaylı bilgileri takipçi analizi üzerinden kolay bir şekilde yapılabilecek. Bu bakımdan firmaların satışlarına yönelik yapacağı paylaşımlarda kullanıcı kitlesini iyi bir şekilde analiz etmesi ve yapılan yayınlara kullanıcıların nasıl tepki verdiğini görebilmesi takipçi analizi sistemiyle çok daha kolay olacak.

Özellik Ücretli Mi?

İlerleyen günlerde kullanıma sunulacak olan bu servisin nasıl adlandırılacağı, ücretli olup olmayacağı ise henüz net bir şekilde öğrenilmiş değil. Özel olarak sunulacak bu servisin ücretli olacağına yönelik iddialar gündemde yer alırken önümüzdeki günlerde yapılacak yeni bir güncelleme ile birlikte bu konudaki tüm detaylar da netlik kazanmış olacak.

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
android
Android Uygulamamız Yayında

Teknorota.Net internet sitemizde yer alan Güncel Haberleri ve diğer içerikleri takip edebileceğiniz Android Uygulamamız Yayınlandı. Android uygulamamızı indirerek ister Akıllı...

Kapat