Kapat

İşte CoD Oyununun Yeni Senaryosu

Anasayfa Haberler İşte CoD Oyununun Yeni Senaryosu

Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty Infiite Warfare’in senaryosunun E3 2016 fuarında tanıtılacağı ve oyun severler ile paylaşılacağı açıklandı.

Dünya genelinde büyük bir popülerliği bulunan ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Call of Duty için yeni oyun tanıtımının önümüzdeki günlerde yapılacağı açıklandı. E3 2016 fuarında yapılacak tanıtım ile birlikte Call of Duty Infinite Warfare konusunda tüm soru işaretlerinin giderilmesi bekleniyor.

iste-cod-oyununun-yeni-senaryosu

Bugüne kadar oyun hakkında pek çok iddia gündeme gelirken, elde edilen son bilgiler üretici firma tarafından yapılan açıklamalara dayanıyor. Yapımcı Activison tarafından yapılan açıklamalarda Call of Duty serisinin son oyununun E3 2016 oyun fuarında tanıtılacağı açıklandı. Oyun için fuarda stand kurulacağı ve tanıtımların yapılacağı belirtilirekn, konuyla ilgili açılkamalar resmi Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirildi.

Senaryo Nasıl Olacak?

Oyun için en çok merak edilen detaylardan bir tanesi de oyunun senaryosu. Senaryosunun nasıl kurulacağı ve oyunun multiplayer mod deneyimi nasıl olacağı özellikle seriyi takip eden oyun severler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Fragman Beğenilmemişti!

Call of Duty Infinite Warfare için yayınlanan son fragman, yoğun eleştiri alırken, oyunun da bir handikap yaratacağı düşünülmüştü. Öyle ki yapılan bir çalışma ile birlitke Call of Duty Infinite Warfare fragmanı, en çok beğenilmeyen videolar arasındaki yerini bile almıştı.

Ne Zamna Çıkıyor?

Call of Duty Infinite Warfare, 4 Kasım 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için satışa çıkacak.

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Game Of Thrones’ın Bölümleri İnternetten Kaldırılıyor!

Sadece yayınlandığı ülkeler değil dünya genelinde milyonlarca izleyicisi bulunan Game of thrones'un ürünleri internetten kaldırılmaya başlandı. Dünya genelinde en çok...

Kapat