Kapat

Nokia Akıllı Telefon Pazarına Dönüyor !

Anasayfa Haberler Nokia Akıllı Telefon Pazarına Dönüyor !

2013 yılında yüksek bir ücret karşılığında teknoloji devi olan Microsoft’a cep telefonu birimini satan Nokia artık pazara dönme kararı aldı. Bir zamanlar yıldızı parlayan dev markalardan olan Nokia son yıllar yıldızının parladığını söyleyemeyiz. Ancak Nokia 2017 yılına hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor. 2017 yılında kendi ürettiği akıllı telefonlarla piyasaya çıkmaya hazırlanan Nokia, HMD Global ve Foxconn ile işbirliği içerisine girerek yen nesil akıllı telefonlarını önümüzdeki yıl içerisinde Mobile World Congress 2017 de boy gösterecek.

Nokia Akıllı Telefonu DC1 görüntüleri Sızdırıldı!

Geçtiğimiz günlerde Nokia DC1 akıllı telefonun sızdırılan görüntülerini sizlerle paylaşmıştık. Şimdilik bilgisi bulunan tek model olan Nokia DC1 AnTuTu Sonuçlarına göre Android Nougat 7.0 işletim sistemi, 32 GB Depolama alanı, 3GB RAM,  Adreno 505 GPU, sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 430 1.4 GHz işlemci ve 13 MP arka kamera ve 8 MP ön kamera özellikleri yer alıyor. Arka kameranın bazı kaynaklara göre 16 MP olarak yer veriyor.

1 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Allo Güncellendi !

Teknoloji devlerinden olan Google, Allo mesajlaşma uygulaması yeni özellikler sunuyor. Geçtiğimiz aylarda Allo uygulamasını duyuran Google WhatsApp'a rakip bir uygulama...

Kapat