Kapat

Samsung’tan Yeni Model Daha: C7

Anasayfa Mobil Samsung’tan Yeni Model Daha: C7

Samsung, akıllı telefon sektöründe arka arkaya yeni modeller ile iddiasını güçlendirirken, C5’in ardından aynı seriye yeni model daha eklendi. Yeni modelin adı ise C7 oldu.

Samsung geçtiğimiz günlerde yaptığı tanıtımda Galaxy C5‘i tanıtırken, bu modelin üzerinden çok az bir süre geçmesine rağmen aynı seride bir üst modeli daha tanıttı. C5’e göre büyük bir ekrana sahip olan C7, özellikler olarak da geliştirilmiş durumda.

Telefonun Özellikleri Nasıl?

Samsung tarafından duyurulan yeni modelerin özellikleri ise şöyle,

5,7 inç 1080p çözünürlüklü Super AMOLED ekran

2 GHz 8 çekirdekli Snapdragon 625

4 GB RAM

32 GB ve 64 GB dahili hafıza seçenekleri

microSD desteği

f/1.9 diyafram aralığı

16 MP arka kamera

8MP ön kamera

QuickCharge 3.0 desteği

3300 mAh batarya

Android 6.0.1 işletim sistemi

Telefonun Satış Fiyatı Ne Kadar?

Cihaz ile ilgili yapılan açıklamalarda fiyatlarıyla da ilgili detaylar paylaşılırken, kullanıcılara 32 GB ve 64 GB olarak sunulacak cihaz bu açıdan iki farklı fiyata sahip. Yapılan açıklamalarda belirtildiği üzere 32 GB versiyonu 396 dolardan, 64 GB versiyonu ise 427 dolardan satışa sunuluyor.

Cihazların Türkiye’de satılıp satılmayacağı şu an için bilinmezken, Türkiye’de satışa çıkması halinde bu fiyatların çok daha üzerinde bir rakama cihazın satışa çıkarılması bekleniyor.

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Microsoft 25 Şifrenin Kullanılmasını Engelledi

Microsoft kullanıma sunduğu servislerde üyelik sırasında belirlenen şifreler için 25 şifreyi devre dışı bıraktı. Güvenlik konusunda son yıllarda daha fazla...

Kapat