Kapat

SnapChat’te Yeni özellikler!

Anasayfa Haberler SnapChat’te Yeni özellikler!
Snapchat

Snapchat’e Grup sohbet özelliği

Popüler Sosyal Medya platformlarından olan SnapChat‘e gelen son güncellemeyle grup sohbeti yapmak artık mümkün hale geldi.Yapılan grup sohbetlerinde aynı anda en fazla 16 kişi ile sohbet edilebilecek. Platformun yapısına uygun olarak, yapılan sohbetleri 24 saat içerisinde silinecek. Sohbet anında grupta kimlerin olduğunu ise ekranın hemen altında görüntüleyebilecek ve istediğiniz bir kişiyle özel bir sohbet başlatabilecek.
Ayrıca şunu da belirtelim belirlenen süre içerisinde açılmayan snaplar yok olacak ve gönderilen mesajlar bir kez açılıp oynatılabilecek.

Diğer özelliklerden biri ise makas özelliği, bu özellikle ise kullanıcılar kendi çıkartmalarını kesip, mesajlarında kullanabilecek.

Son olarak getirilen diğer bir özellik ise SnapChat’e entegre edilen Shazam uygulaması oldu. Shazam uygulamasının entegre edilmesiyle artık snaplar da yer alan şarkıların ismini belirlemek çok daha basit hale getirildi. Uygulama üzerinde bulunan Shazam butonuna basmak yeterli olacak. Shazam bildiğiniz üzere ismini bilmediğiniz parçaların dinlettiğinizde ismini veren bir bu uygulama.

Bu özellikler şimdilik İOS kullanıcılarına geldi. Kısa zamanda android kullanıcılarının da faydalanacağı bu özellik için biraz sabretmeniz gerekecek.

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İOS 10.2 Güncelleme Yayınlandı !

İOS 10.2 Güncellemesi Yayınlandı Apple İOS 10.2 sürümünü yayınlandı. Bu güncelleme ile birlikte gelen özellikler ve hangi cihazlara bu güncellemenin...

Kapat