Kapat

Twitter’dan Canlı Yayın Özelliği

Anasayfa Haberler Twitter’dan Canlı Yayın Özelliği

Twitter’dan beklenen önemli özelliklerden canlı yayın dönemi başladı.

Twitter’dan canlı yayın yapmak ve anlık olarak günlük hayattan kesintiler yaparak önemli anlarınızı paylaşmanızı sağlıyor. Periscope tarafından desteklenen Twitter canlı video özelliğiyle anlık canlı videolarını paylaşıp yayınlayabilirsiniz. Ayrıca izleyeciler yayın yapan kişiyle iletişime geçebiliyor. Periscope uygulamasının CEO’su Kayvon Beykpour Konuyla ilgili “Periscope’u geliştirmemizin sebebi insanlara canlı videoları izleyenlerle paylaşabilmelerini sağlayacak süper gücü vermek istememizdi. Bu özelliği direkt olarak Twitter’a getirmek çok önemli bir adım.” açıklamalarında bulundu.

Twitter anlık mesajlaşma platformu ve bu platformda anlık video, resim gibi paylaşımların yanında artık bulunduğunuz ortamda canlı video çekerek paylaşımları da yapmanıza olanak sağlayan twitter bu özelliği ile önemli adım attı. Bu özellik Şuan Android ve İOS kullanıcılarına sunulmuş durumda.

1 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Emniyet Müdürlüğünden Sosyal Medya Uyarısı!

Emniyet Genel Müdürlüğünden Sosyal medyaya uyarı geldi. Sosyal medya üzerinden terör propagandası yapan kişileri tespit etmek amaçlı emniyet müdürlüğünden vatandaşlara...

Kapat