Kapat

Vodafone Taahhütle Telefon Nasıl Alınır?

Anasayfa Kurumsal Vodafone Taahhütle Telefon Nasıl Alınır?

Türkiye’de en çok aboneye sahip operatörlerden birisi olan Vodafone aracılığıyla sağlıklı bir şekilde cep telefonları alınabilmektedir.

Vodafone abonelerine özel yaptığı kampanya ile birlikte faturaya ek ücretlendirme ile 2 yıllık taahhütle kolay bir şekilde cep telefonu sahibi olmasını sağlamaktadır. Kullanıcıların faturalı hatta sahip olması gerekirken herhangi bir ödeme aksamasının olmaması ve sicilim temiz olması halinde sorunsuz bir şekilde Vodafone ile taahhütlü telefon alınabilmektedir.

Vodafone tarafından sunulan kampanyalar hakkında bilgi almak isteyen kişiler Vodafone Cep Merkezleri’nden birisine gidebilir. Burada yapılacak işlemler ile birlikte cep telefonlarının fiyatlarını ve faturaya ne kadarlık bir ek ücret ekleneceğini kolay bir şekilde görerek buna göre kararınızı verebilirsiniz.

Vodafone çalışanları tarafından yapılacak incelemelerde telefon alıp alamayacağınız belirlenmekte ve bu işlemlerin ardından uygun telefon seçimine geçilmektedir. Telefon seçiminizi yaptıktan sonra ise yapacağınız kısa bir form doldurma işlemlerinin ardından telefon size teslim edilecek ve kullanımınız mümkün olacaktır. Vodafone üzerinden telefon almak isteyen kişilerin belirtilen işlem adımlarını takip etmesi yeterli olacaktır.

Telefondan fiyatları ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler Vodafone Cep Merkezleri’ne gitmeden önce Vodafone internet sitesi üzerinden de bilgi alma şansına sahiptir. Vodafone cep internet merkezinde yer alan şartlar ve bilgiler aynı şekilde internet sitesi üzerinden de kişilere aktarılmakta ve bilgi alınması sağlanmaktadır.

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Ultra Dayanıklı Galaxy S7 Active Geliyor

Samsung, Galaxy S7 serisine eklemeyi düşündüğü Samsung Galaxy S7 Active modeli ile ilgili fotoğraflar sızdırıldı. amsung tarafından son olarak kullanıma...

Kapat