Kapat

Watch Dogs 2 Çıkış Videosu Yayımlandı !

Anasayfa Haberler Watch Dogs 2 Çıkış Videosu Yayımlandı !

Ubisoft’un geliştirmiş olduğu aksiyon ve macera oyunu olan Watch Dogs 2 oyununun çıkış videosu yayımlandı. Yayımlanan videoda görüldüğü gibi oyunda bol bol macera ve aksiyon sahneleri yer alıyor.Oyunda yer alan aksiyon sahneleri ve oyuna ait grafikler pek çok oyuncu tarafından beğeni kazandı.

San Fransisco şehrinde sahnelen oyunda, Oakland’tan Silikon Vadisi‘ne kadar gidebileceksiniz.Ana karakterde Marcus Hollaway adında bir hacker yer alıyor. Şehirde grafik ve gerçeğini aratmayacak en ince ayrıntısına kadar modellenmiş bir tasarım yer alıyor. Oyunun çıkış videosunu izlediğinizde oldukça ilgi çekecek bir oyun olduğunu görebilirsiniz. Engel atlama, koşu, duvara tırmanma gibi geliştirilmiş özellikler yer alıyor. Watch Dogs 1 de yer alan grafiklere göre daha canlı, renkli olması ve hareketli atmosfer kazandırılması oyuna farklı bir hava kazandırmış.
Watch Dogs 2 çıkış tarihi ise PlayStation 4 ve Xbox One için 15 Kasım 2016, PC Platformu için ise 29 Kasım 2016’da piyasaya sunulacağı bilgisi verildi.

Sabırsızlıkla bekliyoruz:)

0 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Nesil Ulaşım Aracı Hyperloop Tanıtıldı!

Yeni Nesil Ulaşım Aracı Hyperloop Tanıtıldı! Hyperloop ön tasarım ve proje hakkındaki belgeler 2013 yılı Ağustos ayında kamuoyuna duyurulmuştu. Tesla...

Kapat