Kapat

WhatsApp’tan Mesajları Silme Özelliği Geliyor

Anasayfa Haberler WhatsApp’tan Mesajları Silme Özelliği Geliyor

Bir çoğumuz WhatsApp’tan yanlışlıkla karşı tarafa gönderdiğimiz mesajlar, videolar yada resimler olmuştur. Bu durumda kullanıcıların düşencesi keşke geri alma, silme yada iptal edebilme gibi bir özelliğin bulunması yönünde olmuştur. O zaman size müjde !

WhatsApp çıkaracağı güncellemeyle yanlış kişiye atılan mesajları yada yanlışlıkla gönderdiğiniz mesajları düzeltip tekrar gönderme ve iptal edebilme şansına sahip olabileceksiniz. Şuan için sadece İOS kullanıcılarının yararlanacağı bu özellik daha sonra Android Kullanıcılarına sunulacak. Beta aşamasında olan ve yakın zamanda hizmete girecek bu özellikle yanlışlıkla gönderilen metin mesajları, videoları ve resimlerinizi düzeltebilecek ve iptal edebileceksiniz.

Gönderilen mesaj üzerine basılı tutulduğunda ekrana gelen Revoke “İptal Et” seçeneğine tıkladığınız iptal etmiş oluyorsunuz.

Peki Uygulama ne zaman hizmete girecek ?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere şuan için 2.17.1.869 numaralı beta sürümü test aşamasında olup kısa süre hizmete gireceği bilgisi yer alıyor.

2 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Snapchat
SnapChat’te Yeni özellikler!

Snapchat'e Grup sohbet özelliği Popüler Sosyal Medya platformlarından olan SnapChat'e gelen son güncellemeyle grup sohbeti yapmak artık mümkün hale geldi.Yapılan...

Kapat